فکر نکنید تعطیل است!

نه!
اینجا تعطیل نیست. فقط به روز رسانی نمی شود. هاست و دامنه را هر سال تمدید می کنم.
دلم اینجاست. خانه ای که ساخته ام‌ش و تعلق خاطر دارم.

این روزها در یک سکون و آرامشی افتاده ام که دلخواه است.
چند روز مانده به نوروز ۲ سال سربازی ام تمام خواهد شد. اما در این ماه پایانی چیزی ابلاغ کرده اند(علی الظاهر برای کسانی که از ۱۷ بهمن به بعد باید تسویه شوند) که ۱۵ روز مجدد بروید آموزش! چه آموزشی؟ عقیدتی؟ نه خیر. احترامات، صف جمع، تاکتیک، سلاح و غیره. چه کسانی؟ سربازان یگان ها؟ نه خیر. علاوه بر ایشان سرباز نخبه ها، طرح هیات علمی و پذیرش شده های ارگان ها و موسسات فرهنگی نیز باید بروند. کسانی که در طول دوره خدمتشان ممنوع است با لباس سربازی به محل سربازی بروند و حتما باید با لباس شخصی باشند، حالا باید احترامات نظامی و رژه تمرین کنند.
از آن جالب تر اینکه در دوره ما کسی بود که رفته بود برای تسویه و مجبور بود ۱۵ روز اضافه تر بماند آن هم در شهری دورتر از محل زندگی اش.

باری، ۱۵۰ نفر از ۲۰ استان مثل ایلام و خراسان رضوی و غیره به ساری رفته ایم. این که می نویسم رفته ایم بخاطر این است که هنوز دوره ۴-۵ روز دیگر ادامه دارد اما من وسطش برای کنکور دو سه روزی مرخصی گرفته ام. امدم خانه که دیدم ایمیل آمده و سایت را بسته اند. خب پدرت خوب، مادرت خوب، عزیز جان، شاید یکی دارد آنجا آفتاب می گیرد در پادگان، سایتش را باید ببندی!؟
حالا که پرداخت کردم و باز شد، دوباره دارم بر می گردم پادگان. چند روز دیگر هم بگذرد.

هرچند

این گونه که روزگار می گذرانم، در چهل سالگی مبعوث نخواهم شد…

بازتاب

بازتاب URL برای این نوشته:

Warning: Use of undefined constant display - assumed 'display' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/do4ir/domains/do4.ir/public_html/wp-content/themes/thewindcriesmary/single.php on line 31
http://do4.ir/%d9%81%da%a9%d8%b1-%d9%86%da%a9%d9%86%db%8c%d8%af-%d8%aa%d8%b9%d8%b7%db%8c%d9%84-%d8%a7%d8%b3%d8%aa/trackback/

ارسال دیدگاه